Městská džungle 

Výjimečné léto 2020 – Objevte žhavou nabídku ještě dnes!

Rezervujte si ubytování od 1. července do 5. září 2020 a zažijte dobrodružství objevováním míst mimo vyšlapané cesty. Navíc bez jakýchkoliv závazků – rezervaci je možné zdarma zrušit až 24 hodin před plánovaným příjezdem. Dále se můžete těšit na snídani, brzké ubytování (check-in) a pozdní odhlášení (check-out) z hotelu. Tato akce je k dispozici výhradně na www.viennahouse.com

Co při pobytu v Praze nevynechat? Runway park na letišti

Letiště Václava Havla Praha otevře na celé léto Runway Park, který bude sloužit zejména k zábavě a vzdělávání. Runway Park se nachází přímo na letištní dráze 22 v bezprostřední blízkosti letadel, a nabídne tak neopakovatelný zážitek ze zákulisí mezinárodního letiště. Ve všední dny budou moci návštěvníci Runway Parku obdivovat unikátní letištní techniku a o víkendech je čeká bohatý tematický program, který se bude každý týden měnit.

V Praze jako doma

Vienna House pro vás má vždy něco navíc: vstupné do atrakcí po celé Praze zdarma!
Všechny hotely skupiny v Praze, tedy Vienna House Andel’s, Angelo Prague a Vienna House Diplomat Prague jsou součástí projektu V Praze jako doma. Za každou noc, kterou strávíte v hotelu od 1. 7. – 30. 9. 2020, obdržíte 2 body v celkové hodnotě 400 Kč na osobu. Ty budete moci proměnit za vámi vybrané vstupy do památek, muzeí, kulturních či společenských akcí, které jsou zapojeny do této iniciativy. Jedná se například o světově vyhlášenou zoo, malebnou botanickou zahradu, Muzeum HMP, Galerii HMP včetně Trojského zámku, planetárium a tak podobně. Více informací zde.

Stay safe

Všechny Vienna House v České republice jsou hrdými držiteli Stay safe ocenění od AHR ČR (Asociace hotelů a restaurací v České republice). Vaše pohodlí je ve Vienna House vždy prioritou číslo 1 – bez jakýchkoliv otázek. Pochopitelně ve všech našich hotelech důsledně dbáme na hygienu a dodržujeme veškerá opatření, jako jsou například rozestupy nebo ochrana zaměstnanců, které důsledně a pravidelně školíme.

Vienna House

Zur Bleiche Schaffhausen

Vienna House se rozrůstá. Zaostřeno na: Německo a Švýcarsko. Dovolte, abychom se představili: Vienna House Zur Bleiche Schaffhausen, Švýcarsko. Srdečný hostitel, skvělé zázemí pro konference, báječná atmosféra. Objevte něco mimořádného.

Když se v devět hodin večer rozezní na pět minut zvon z pevnosti Munot, symbolu Schaffhausenu, můžete si být jistí, že byl rozezněn ručně. Je to ta správná chvíle přiťuknout si sklenkou švýcarského vína. Skvěle se hodí k schaffhausenským specialitám: polévce s vínem „Rieslingsuppe“ a cibulovému koláči „Zwiebelwähe“. Ti, kdo jsou na sladké, by měli rozhodně ochutnat „Schaffhauser Züngli“ – křupavé sušenky s lískovými ořechy a mandlemi plněné máslovým krémem.
Hotel se nachází v centru, blízko hlavního nádraží a idylické části starého města. Architektonicky zajímavý objekt si pohrává s historií bělidla – místa, jež historicky sloužilo široké veřejnosti. Je to hotel odrážející ducha doby, který nabízí řadu možností. Návštěvníci města se mohou dosyta nabažit úžasnými památkami, hosté na služebních cestách zase dokážou ocenit perfektní dopravní spojení a účastníci konferencí se mohou těšit na vynikající komplexní balíček služeb. Toto je Švýcarsko dnešních dní.

Nový hotel domyšlený do posledního detailu:


• 130 pokojů a apartmá
• restaurace, bar a terasa
• 3 flexibilní meetingové a konferenční místnosti
• 500 m² pro pořádání akcí
• recepce s nepřetržitým provozem
• bezplatná wi-fi a mobilní concierge
• v blízkosti histrické části města a hlavního nádraží
• 483 podzemních parkovacích míst
• 2 nabíjecí stanice pro elektromobily